register
1. Připravte zařízení

Zařízení vybalte a připravte si USB nabíjecí kabel, který je součástí balení. SIM karta je v zařízení již vložena a není třeba jí nastavovat.

register
2. Zařízení nabijte

Zařízení můžete nabít pomocí mmicro USB kabelu přes počítač nebo přes jakoukoli standardní nabíječku pro mobilní telefon (nabíječka není součástí balení). Nabíjení zařízení je signalizováno současným blikáním dvou diod na zařízení. Zařízení je nabito po cca 2. hodinách. Nenáchávejte zařízení zcela vybité, snižujete se tak životnost baterie.

register
3. Zaregistrujte se!

Nejdříve si u nás založte účet. Je to jednoduché. Vyplníte několik kolonek a je to! Poté se přihlašte do aplikace.

Vytvořit účet
register
4. Přidejte zařízení

Pokud ještě nemáte přidáno žádné zařízení. Přidejte je v menu 'Zařízení'.

Přihlásit a přidat zařízení
register
5. Vyberte typ zařízení

Vyberte typ zařízení, který chcete sledovat.

register
6. Vyplňte požadované údaje

Vyplňte všechna pole. ID zařízení naleznete na zadní straně zařízení. Bez správně zadaného ID nebude možné zařízení sledovat!

register
7. Nastavte zařízení

Nastavte vše potřebné. Vyplňte především 'Hlavní kontakt' a 'SOS kontakty'. Popis těchto nastavení naleznete pod tlačítkem 'Nápověda' u každé z položek.

register
8. Zobrazte polohu zařízení

Pokud klepnete na název zařízení, zobrazí se jeho poloha na mapě.

Pozor!
  • Poloha je určena přesně v sitauci, kdy lze použít pro lokalizaci GPS. To je možné mimo budovy v otevřeném prostoru
  • V případě, že se zařízení nachází uvniř budovy nebo v jiném uzavřeném prostoru, kde nelze využít lokalizaci s využitím GPS, použije se metoda založená na přibližném určení polohy s využitím vysílačů mobilního signálu a Wifi. Podrobnější informace naleznete zde.

register
9. Nainstalujte mobilní aplikaci

Pokud chcete zařízení sledovat a nastavovat i z mobilního telefonu, otevřte si v internetovém prohlížeči Vašeho mobilního telefonu (doporučujeme Google Chrome) web aplikace.
Počkejte cca 30 sekund a potvrďte instalaci aplikace na plochu mobilního telefonu (Klepněte na 'Přidat aplikaci BodyGuard na plochu').

app.bodyid.com